Alepochori

 

Zapraszamy państwa na wypoczynek w przepięknie położonej miejscowości Alepochori znajdującej się pomiędzy dwoma starożytnymi miastami – Atenami i Koryntem. Miejscowość położona jest nad samym morzem około 60km od Aten i 60km od Koryntu.

Proponujemy państwu domek 3 pokojowy (6-8os) ,kuchnię w pełni wyposażoną oraz łazienkę. Domek znajduje się około 200m od morza,do niego przynależy podwórko z miejscem na grilla.

W miejscowości znajdują się restaurację, bary, sklep spożywczy oraz piekarnia. Około 4km od Alepochori  położona jest miejscowość Psatha, która ma piękną, wyregulowaną plażę oraz liczne kawiarnię i restauracje.

Dla osób aktywnych, lubiących zwiedzać polecamy wypożyczenie auta na lotnisku. Auto można zarezerwować łącznie z biletami lotniczymi poprzez stronę internetową Ryanair.

Koszt wynajęcia auta 5osobowego to przedział cenowy w granicy od 80 do 120zł za dobę.

Do zwiedzania szczególnie polecamy : Ateny ( Akropol, Plaka, Pantenon, Likavitos), Korynt (kanał koryncki, starożytne ruiny i muzeum archeologiczne starego Koryntu). Około 120km od miejscowości Alepochori na półwyspie Peloponez znajduje się przepiękne starożytne miasto Nafplio( Zamek historyczny – Palamidi, twierdza, zamek –Bourtzi), które poprzez swoją architekturę, położenie ,oraz klimat wąskich uliczek zapełnionych kawiarniami, restauracjami powoduje wspaniały klimat do zwiedzania i odpoczynku. W pobliżu Nafplio znajduje się piaszczysta plaża w Tolo. Są to nasze propozycje- cała reszta zależy od Państwa J

 

Cena: 2500zł tydzień za domek

Transfer: gratis

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

 

Domek

 

 

Okolice

 

 

 

Atrakcje